İzmir Düşünür Koleji Hakkında
Farklı Düşün, Fark Yarat ve Özgün Ol
Düşünür Okulları, “21. yüzyılın eğitim markası" hedefi ile eğitim sektöründe hizmet vermektedir.
Standardı yüksek ve kaliteli eğitimi, ekonomik olarak da ulaşılabilir kılmak, Düşünür Okulları'nın temel amaçları arasında yer alıyor. Merkezinde eğitimcilerin yer aldığı ve bütün eğitim politikalarını alanında en yetkin eğitimci ve öğretmenlerin şekillendirdiği projenin mottosu; “Farklı düşün, fark yarat ve özgün ol."
Eğitim ve öğrenme politikalarını, Z kuşağı öğrencilerin, akademik ve sosyal olarak evrensel ölçekte geçerli niteliklere ulaşabilmesi üzerine oluşturan Düşünür Okulları, dünyanın en güçlü üniversiteleri ile de ortak projeler geliştirmekte… Düşünür Beceri Akademisi, Düşünür Öğretmen Gelişim Akademisi, Düşünür Düşünme Becerileri Programı, Düşünür Teknoloji 4.0, Düşünür Yetenek Gelişimi Programı gibi birçok özgün programıyla eğitim sektöründe önemli farklar yaratıyoruz.
Misyonumuz düşünme, iletişim ve yaşam becerileri yüksek, fark yaratan, teknoloji üreten, girişimci öğrenciler yetiştirmektir.
Okul Yetkilisine Sor
 
İzmir Düşünür Koleji
Huzur Mahallesi Yiğit Sokak No:10
 
02322394961
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
İzmir Düşünür Koleji
Huzur Mahallesi Yiğit Sokak No:10
 
02322394961
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)