Bornova Birikim Koleji İlkokulu Hakkında
Birikim Okulları 1996 yılında bir gurup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dersane ile eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün beş ilköğretim okulu, yedi lise ve 6 temel lise ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Biz kimiz?

Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyet mimarlarıyız.
Ne yapıyoruz?

Biz, öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.
Hizmet verdiklerimiz kimlerdir?

Biz, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve toplumumuza hizmet veriyoruz.
Şimdi vermekte olduğumuz hizmetler nelerdir?

Biz okullarımızda ana sınıfı, ilköğretim, ortaöğretim alanlarında hizmet veriyoruz.
Değerlerimiz

Bizim için önemli olan nedir?

Bizim için Öz kültürümüz ve medeniyetimiz,Öğrenme sürecinde öğrencinin bireysel farklılıklarının dikkate alınması, Hayat boyu öğrenme becerisinin kazanılması, Bir üst kuruma öğrenci seçen sınavlarda yüksek başarının sağlanması,Becerilere dayalı dil öğretimi, Birikim ailesinin mutluluğu önemlidir.
Bizi, en yakın rakibimizden farklı yapan şeyler nelerdir?

Bizi; Öğrenmeyi öğrenmek, Başarıda sürekliliği sağlamak, Bireysel farklılıklara saygı göstermek, İlgi ve yeteneklere uygun gelişimi gerçekleştirmek, Deneyime değer vermek, Yenilikler yaratmak ve model olmak farklı kılar.
Nasıl bir kişiliğimiz var?

Öğretme ve öğrenme heyecanımızın sürekli olması, Kardeşlik ve sorumluluk duygumuzun gelişmiş olması, Kurumlarımızda bulunan herkesin sürekli gelişmeye katkıda bulunması bizim kişiliğimizdir.
Vizyonumuz
Kültür ve medeniyetimizden beslenerek, ihtiyaç duyduğu anda özgün kültür ve medeniyet unsurlarını üretebilen ve umrana ulaşmayı gaye edinmiş bilge insanları, tüm ihtiyaçları giderilmiş eğitim ortamlarında yetiştirmiş olma, hayat boyu eğitim etkisi sağlama.
Okul Yetkilisine Sor
 
Bornova Birikim Koleji İlkokulu
6172 Sk. No:12 A-K Bornova / İZMİR
 
02322411515
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Bornova Birikim Koleji İlkokulu
6172 Sk. No:12 A-K Bornova / İZMİR
 
02322411515
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)