Çocuklar için Eğitici ve Eğlenceli Yaz Aktivitesi

Etkinlik Detayları

YAZ TATİLİNDE KANYON’DAN ÇOCUKLARA EĞLENCELİ HEDİYE; GOMYAP ATÖLYESİ

DDVcc21XgAQhR3S.jpg

GOM nedir?


GOM, 6 yaş ve üzerinde herkes için tasarlanmış eğitici bir oyuncaktır. 3 boyutlu formlar tasarlayıp, inşa etmek için kâğıt modüllerden oluşur. Sonsuz sayıda kütle tasarlayabileceğiniz oyun yaratıcılığın sınırlarını genişletir. Alternatif eğitim sistemlerinin etkinleştiği bu dönemde bir tasarım oyuncağı olarak ince motor becerisi, fikir yürütme, ruhsal ve sanatsal ifade, renk & sayı algısı, işbirliği, sabır, bağlılık vb. konularına katkı sağlar. Yaratıcı fikirlerin üretiminde, içindeki yaratıcıyı ortaya çıkarabilecek, yaratma cesaretine sahip nesiller yetişmesine destek olmak ister.

GOM bir İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi girişimi olarak Temmuz ayında Kanyon’da. 

Dotkanyonda’nın büyülü atmosferinde gerçekleştirilecek bu atölye ücretsiz gerçekleşecek. Önceden rezervasyon yaparak katılabilirsiniz.


Oyun çocuklar için keşfetmek, öğrenmek ve kendini ifade etmek demektir. Çocuk, oyun ile öğrenir. Bir parça kağıttan hayal gücüne göre neler yaratabileceğini görmek çocuklar için eğlendirici bir sanattır. Oyunun kalbinde haz almak yatar. Haz ise yapılan aktiviteyi tekrar etme isteğini doğurur. Tekrar etmenin ardından ustalık gelir. Ustalaşmak ise kendine güven ve başarı hissi yaratır. 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Gomyap Atölyesi’nde çocuklar kağıt kullanarak ortaya neler çıkarabilecekleri görecek.


Yaz tatiline renk katmak, eğlenirken öğrenmek isteyen tüm çocukları GOMYAP Atölyesi’ne bekliyoruz.
Tarih: 1-2 Temmuz ve 8-9 Temmuz 

Saat: 13:30 - 15:00 / 15:30 - 17:00

RZV: 0212 317 53 30

Yer: Dotkanyonda, Kanyon Teras 

6+ Yaş grubu için uygundur.


Daha detaylı bilgi için www.gomyap.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.